T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü Diyarbakır SBÜ Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı


      S.B.Ü Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından 15/10/2018 – 26/11/2018 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 27/08/2018-10/09/2018 tarihleri olarak  belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcılar http://khgm.saglik.gov.tr/5187_sertifikali-egitim-p duyuru ekinde bulunan “Başvuru Formunu” doldurarak aşağıda yer alan mail adresine gönderebilir.

Program Sorumlusu: Abdulhalim BAYTAR

İletişim Bilgisi : 0 412 258 00 60 / 3510

e-mail: abdulhalim.baytar@saglik.gov.tr                                                              

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarında yer alan katılımcı niteliklerini taşıyan yoğun bakımda çalışan veya çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış) ve sağlık memurları (toplum sağlığı) başvurabilir. Hastanemizin kursiyer kontenjanı 30 kişi olup %30’u kendi sağlık personelimize aittir. Özel hastanelerden başvuru yapacak olanlar kursa kabul edildikleri takdirde program standartlarında yer alan ücreti hastanemiz hesabına yatırdıktan sonra dekontunu program sorumlusuna iletmeleri gerekmektedir.

Adayların  başvuru formunu doldurup kurumlarında onaylattıktan sonra, diploma ve kimlik fotokopileri ile birlikte birimimize elden teslim etmeleri ya da taratarak  abdulhalim.baytar@saglik.gov.tr  adresine göndermeleri gerekmektedir.  Kursa katılmayı hak kazananlardan başvuru formlarının asılları daha sonra istenecektir. Sonuçlar  hastanemizin web sitesinden ilan edilecektir.

Adayların başvuru yapmadan önce ekteki tüm dökümanları dikkatlice okumaları gerekmektedir.

Başvuru Formu.xlsx

SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI ÜCRETLERİ.docx

Paylaş